Mgr. Jana Rydlo Kratochvílová
Advokát

Být právníkem bylo vždy mým snem už od útlého dětství, kdy jsem si oblékala matčiny šaty na pohřby a vydávala rozsudky v kuchyni za zvuku klepání kladívka na maso.

Po krátké zastávce na Ústavním soudu jsem zjistila, že soudnictví mi dostatečně neumožňuje pracovat s právem způsobem, jakým jsem vždy chtěla, a to pomáhat lidem. Strávila jsem proto 5 let učením se od nejlepších advokátů, abych byla připravena otevřít si svou vlastní kancelář. A protože hluboce obdivuji všechny, kdo tvoří věci a dávají práci jiným, mým hlavním zaměřením je poskytování právních služeb všem typům podnikatelů - samostatným, start-upům i korporacím, zejména v oblastech obchodního, občanského a pracovního práva a v oblasti ochrany dat. Je mi ctí bezpečně navigovat mé klienty klikatými cestami právního řádu, řešit jejich právní záležitosti komplexně tak, aby se oni mohli soustředit na svoje podnikání, a umožnit jim rozhodovat se snadněji a komfortněji poskytováním spolehlivým právních rad. A protože s týmem SEDLAKOVA LEGAL sdílíme vášeň pro ochranu dat, je mi potěšením společně poskytovat právní služby v této oblasti.

"Poskytování právních služeb je jako psát diplomovou práci podle Umberta Eca: Pokud jste nepřečetli vše, co se o tématu píše, neděláte svoji práci dobře."

   kratochvilova@ak-rk.cz

© 2017 SEDLAKOVA LEGAL s.r.o. Všechna práva vyhrazena.